Skocz do zawartości

Welcome to eFantazja.eu - Forum Counter Strike 1.6 Global Offensive, Team Fortress 2 i League of Legends
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Zdjęcie

Zapro na steam.

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
17 odpowiedzi na ten temat

k1ck0r

k1ck0r
  • Użytkownik
  • 15 postów

Witam otóż mam problem z zapraszaniem znajomych na steam, ogólnie osobę moge znaleźć ale jak klikam "dodaj znajomego" wyskakuje komunikat "Błąd przy dodawaniu znajomego. Spróbuj ponownie" i nie da się zaprośić wgl, próbując nawet ciągle klikać przez 5min nic sie nie chce skminić (nawet na stronie steammommunity). Reinstal nie pomógł, czytałem że podobno trzeba mieć keya z pudełkiem albo "kupioną gre" ale znajomi nie kupowali i maja keye z allegro i jakoś oporowo im to działa.

Więc zwracam się z prośbą czy ktoś mi to ogranie ? (Na zdjęciu widać jak to wygląda)

bgiq.jpg

badlajf

badlajf

Admin CS 1.6 [4FUN]

• Moderator
  • 316 postów

Masz w ogóle jakąś grę kupioną na stimie? + zaktualizuj profil, napisz tam jakieś informacje - byle co i zobacz.

Smq

Smq
  • Moderator
  • 2920 postów
  • LocationJaśkowice

Masz w ogóle jakąś grę kupioną na stimie? + zaktualizuj profil, napisz tam jakieś informacje - byle co i zobacz.

Ma zakupionego CS:GO i 1.6, zresetuj steama możliwe że to był błąd po stronie serwera ;-).

"Dlaczego jestem moderatorem?
Spoiler
"
Dodany obrazek

selve

selve
  • Admin CS:GO
  • 276 postów
  • LocationBielsk Podlaski

U siebie znalazłem rozwiązanie, dla mnie działa!

k1ck0r, usuń znajomych bądź znajomego z którym nie utrzymujesz kontaktu, nie wchodzi on na steama, następnie dodaj kogo tam sobie wymarzysz, powinno zadziałać :) 

Daj Lubie :P jeżeli działa

Dodany obrazek

Liu

Liu
  • Płeć piękna
  • 541 postów

a własnie, wiecie, że są limity znajomych na steam ? :) 
Może wyczerpałeś juz swój ? :D

• selve lubi to
Dodany obrazek Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek

selve

selve
  • 276 postów

Limity w sensie, że osiągnął już limit :P może wywalić kogoś i zaprosić nowego xD

Dodany obrazek

Smoker

Smoker
  • Użytkownik
  • 751 postów

No no , limit jest , bo tez tak miałem i nie wiedziałem o co chodzi z poczatku :D

k1ck0r

k1ck0r
  • Użytkownik
  • 15 postów

Reset nie działa, po usunięciu 20 znajomych nadal nic . :unsure:

patriota8

patriota8
  • Użytkownik
  • 20 postów

zwykly blad zaktualizuj i powinno byc cacy. Pozdrawiam mysle ze pomoglo :D

selve

selve
  • 276 postów

@patriota8

Co masz na myśli mówiąc zaktualizuj -.-

Dodany obrazek

k1ck0r

k1ck0r
  • Użytkownik
  • 15 postów

Aktualizacja nie pomoże gdyż steam sam się aktualizuje przy każdym włączeniu systemu :)

Born

Born
  • Użytkownik
  • 204 postów

Miałem taką sytuację jak zaprosiłem gracza " Jan Kowalski " po czym anulowałem zaproszenie. Gdy chciałem ponownie to zrobić wyskakiwał mi taki sam błąd jak u Ciebie. Więc spróbuj aby tamta osoba Cie zaprosiła, powinno pomóc :)  

saatan

saatan
  • Użytkownik
  • 5 postów

A masz wolne sloty w znajomych, może masz ich za dużo ;p

Kira

Kira
  • Użytkownik
  • 661 postów
  • Locationrzeszów

Widzę ze zaproszenie jest do TeGes'a.. ja mam taki sam problem gdy go próbuje zaprosić 

Dodany obrazek

[img width=250 height=61]http: //img532.images hack.us/img532/ 5222/8ce15eefd1 35.png[/img]
http:/%20/188.116.3.78/~%20jarski/sig.php?%20player_id=1620&%20amp;background=%2010

k1ck0r

k1ck0r
  • Użytkownik
  • 15 postów

A masz wolne sloty w znajomych, może masz ich za dużo ;p

Usunietych ostatnio miałem z 20+ znajomych więc sloty są .

Widzę ze zaproszenie jest do TeGes'a.. ja mam taki sam problem gdy go próbuje zaprosić 

Ja mam tak do wszystkich  nie tylko do niego :D

Kira

Kira
  • Użytkownik
  • 661 postów
  • Locationrzeszów

Ja kilku mogę zaprosić a kilku nie... Steam jakiś opętany jest :D 

Dodany obrazek

[img width=250 height=61]http: //img532.images hack.us/img532/ 5222/8ce15eefd1 35.png[/img]
http:/%20/188.116.3.78/~%20jarski/sig.php?%20player_id=1620&%20amp;background=%2010

k1ck0r

k1ck0r
  • Użytkownik
  • 15 postów

Dobra widzę że każdy próbuje ale nikt nie ogarnie mi tego :D

Temat można zamknąć :D

Soczek

Soczek

Banned

• Banned
  • 976 postów
  • LocationPoznań